Опис
Конвектор Electrolux серії Air Gate Digital Inverter призначений для використання як основне або додаткове джерело тепла для обігріву будівель та споруд, офісів та квартир, заміських будинків та дач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 413 мм |
| Глибина | 129 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливості | Система самодіагностики несправності |
| Класс защиты | IP24 |
| Тип харчування | електрика |
| Форма корпусу | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴


