Камін електричний Neo Tools, декоративний, 30м кв., 1500Вт, керамічний нагрів. елемент (PTC), чорний
Площа обігріву становить від 20 до 30 м2, тобто прилад ефективно обігріватиме невеликі та середні за площею приміщення. Тепловентилятор оснащений ніжками, завдяки яким можна легко поставити на підлогу. Крім того, тепловентилятор має ефект полум'я, який надає затишку та елегантності, створюючи приємну атмосферу в приміщенні.
Цей екологічно чистий електрокамін не дає ні справжнього полум'я, ні диму, що робить його використання екологічно чистим та безпечним. Крім того, він дозволяє насолоджуватися тільки світловим ефектом, не включаючи нагрівальний вентилятор.
Пристрій оснащений ніжками, тому його можна легко переміщати та переносити з однієї кімнати до іншої. Також він має тепловий захист, що запобігає перегріву, а також термостатичний контроль температури, що дозволяє підтримувати відповідний рівень тепла.
Завдяки компактним розмірам 34х18х30 см та ваги всього 3 кг, що полегшує його транспортування. Довжина кабелю становить 1,6 м, що забезпечує гнучкість у позиціонуванні пристрою.
Елегантний дизайн чудово впишеться як в офісні приміщення, так і підкреслить стиль квартири, дачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.6 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 |
| Можливості | Симуляція полум'я |
| Захист | захист від короткого замикання |
| Потужність обігріву | 1500 |
| Нагальний елемент | Керамічний/PTC |
| Термостат | Термостатичний контроль температури |
- Ціна: 3 299 ₴











