Опис
Сучасний кварцовий інфрачервоний обігрівач Neo Tools 90-112 потужністю 400/800 Вт – це прилад для швидкого та ефективного обігріву приміщень.Завдяки ефективному кварцовому нагрівальному елементу та двом кварцовим лампам по 400 Вт кожна інфрачервоний обігрівач забезпечує миттєве тепло без необхідності тривалого нагрівання повітря.
Працює безшумно – незрівнянно з калориферами чи вентиляторами, що робить його ідеальним для людей, чутливих до шуму. Його енергоефективність у порівнянні з традиційними електричними системами обігріву, а також можливість встановлення більшої та меншої потужності дозволяють мінімізувати витрати на електроенергію.
Крім того, інфрачервоне випромінювання є безпечним для здоров'я і не створює руху повітря, що робить його безпечним для алергіків. Прилад має систему, що перериває роботу при перекиданні, і має зручну ручку для транспортування.
Інфрачервоний обігрівач оснащений перемикачем Tip-off та ширококутним тепловим відбивачем.
Рекомендується використовувати у квартирах, офісах, майстернях чи котеджах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | рекомендований алергікам |
| Нагальний елемент | кварцовий/дві кварцові лампи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴











