Опис
Якість колб Contrast INTEGRA завжди була бездоганною. Кварцове скло, калібрування за кольором та яскравість цих ламп надасть Вам перевагу в нічний час за будь-яких погодних умов.Ксенонова лампа Contrast Integra H27 (88x) - надійна та яскрава лампа, яка підніме якість світла Вашого автомобіля на новий рівень. Контраст Інтегра має підвищений попит серед власників ТЗ. Якісна скляна колба, виготовлена з прозорого кварцу, наділяє лампу Контраст високими оптичними властивостями і сприяє більшій газовій проникності. Керамічна обойма утримує щільно встановлену в неї колбу, що виключає появу будь-яких люфтів і деренчання світла лампи. Така конструкція продовжує термін служби лампи та забезпечує більш потужне та інтенсивне світло. Газорозрядна лампа Contrast Integra H27 (88x) оснащена КЕТ-коннекторами та може працювати з блоками розпалювання всіх типів (штатні/універсальні) потужністю 35 Вт. Contrast Integra H27 (88x) представлені в кількох варіантах колірних температур (3000k, 4300k, 5000k, 6000k) Дана ксенонова лампа має температуру кольору в 6000k (холодний білий колір). Ціна вказана на 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Колірна температура | 6000K |
| Тип лампи | Ксенонова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал цоколя | Пластик |
| Струм (AC/DC) | Змінний (AC) |
| Фіксація колби | Метал |
| Цоколь | H27 (88x) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴




