Штатний блок розпалювання OSRAM D3S 8A5Z13C170A 7L7Z13N021A




Опис
Цоколь ламп: D3S/ D3R; Напруга: 12 В; Потужність: 35 Вт; Стан: Новий; Гарантія: 1 рік.Блок розпалу ксенона OSRAM 8A5Z13C170A (модуль блоку керування) сумісний з лампами цоколей D3S/ D3R Серійний номер: 10R-0413266.Також підходить до наступних авто2003-2006 - Cadillac Escalade; 2005-2011 - Chevrolet Corvette (C6); 2006-2008 - Dodge Challenger; 2010-2014 - Ford Taurus; 2010-2014 - Ford Mustang; 2013-2014 - Ford Escape; 2011-2014 - Ford Edge; 2011-2014 - Ford Explorer; 2009-2014 - Ford Flex; 2009-2014 - Ford F-150; 2013-2014 - Hyundai Santa Fe; 2012-2014 - Jaguar XF / XFR; 2012-2014 - Land Rover Range Rover Evoque; 2009-2014 - Lincoln МКS; 2003-2006 - Lincoln Navigator (U228); 2010-2014 - Lincoln MKT; 2011-2014 - Lincoln MKX; 2012-2014 - Tesla Model S;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мoдель | 8A5Z13C170A |
| Тип | Ксенон |
| Цоколь | D1R|D1S|D3R|D3S |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893 ₴


