Акумуляторна ланцюгова пилка CROWN CT29006HX
Опис
Акумуляторна ланцюгова пилка – це електроінструмент, джерелом живлення якого є акумулятор, який заряджається безпосередньо від мережі. Застосовують таку пилку для провадження господарської діяльності: дрібні теслярські роботи, робота в саду та на присадибній ділянці.
Пила ланцюгова акумуляторна CROWN CT29006HX (409619)
Об'єм бака для змащення ланцюга (картеру) 0.21 л
Швидкість обертання ланцюга 7,9 м/с
Напруга акумулятора 20 В
Тип двигуна безщітковий
Довжина шини 30 см
Крок ланцюга 3/8"
Комплектація:
Пила ланцюгова акумуляторна CROWN CT29006HX (409619) 1 шт.
Акумулятор і зарядний пристрій не постачаються.
Стартова ємність із ланцюговою олією 1 шт.
Картонна коробка 1шт.
Захисний кожух 1 шт.
Шина 1шт.
Паспорт 1 шт.
Ланцюг 1 шт.
Вага 2,8 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 250 мм |
| Кількість обертів | 4200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 115 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 7.9 м/сек |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 129 ₴









