Опис
Деталі (Перфоратор)
- Діаметр свердління сталі 13 мм.
- Діаметр свердління дерева 40mm
- Тип патрона SDS-Plus
- Макс. кількість оборотів холостого ходу 800 об/хв
- Вага 5,3 кг
- Потужність 1500 Вт
- Сила струму при напрузі 220-230 7.5 A
- Число ударів 3600 хвˉ¹
- Енергія удару 6 Дж
- Діаметр свердління бетону 36 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила удару | 6 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 800 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3600 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 940 ₴


