Зварювальний апарат універсальний DWT Multi-250 S
Опис
Зварювальний апарат DWT Multi-250 є 1-фазним джерелом живлення постійної напруги (CV) та постійного струму (СС), спеціально розробленим для зварювання MIG/MAG, TIG та ММА. Відмінно підходить для зварювання металу завтовшки 0.7-4 мм.
Він також відмінно підходить для зварювання MIG/MAG низьковуглецевої сталі, нержавіючої сталі та легованої сталі. Для зварювання MIG/MAG в DWT Multi-250 можна використовувати провід без застосування газового флюсу.
Зварювальний апарат DWT Multi-250 відмінно підходить для зварювання ММА та TIG.
Особливості:
- Антизалипання
- Гарячий старт
- Захист від перегрівання
- Захист від перепаду напруги
- Форсаж дуги
- Цифровий дисплей
- Підходить для зварювання металу завтовшки 0,7-8,0 мм і неіржавкої сталі
Технічні характеристики зварювального апарату DWT Multi-250 :
- Бренд DWT
- Батьківщина бренда — Швейцарія
- Тип — зварювальний напівавтомат інверторний
- Тип зварювання — MIG, MAG, MMA , TIG
- Тип електронного струму — постійний
- Напруга мережі — 230 В
- Напруга холостого ходу — 52 В
- Споживана потужність — 6,8 кВт
- Споживана потужність — 8,2 кВА
- Максимальний зварювальний струм — 160 А
- Мінімальний зварювальний струм - 30 А
- Цикл роботи — 20- 160 А
- Максимальний діаметр електрода — 4 мм
- Мінімальний діаметр електрода — 1,6 мм
- Кількість позицій регулювання струму — плавне регулювання
- Діаметр зварювального дроту — 0,6-1,0 мм
- Котушка з дротом — 5 кг
- Охолодження — повітряно примусове
- Клас ізоляції — Н
- Клас захисту — IP21S
- Розміри 490 х 222 х 375
- Вага — 10 кг
- Гарантія — офіційна 24 місяці
Комплектація:
- Зварювальний інвертор
- Метровий кабель для зварювання — 2 шт.
- Тримач
- Затискач
- Зварювальний факел
- Захисна зварювальна маска
- Насадки — 0.6 мм, 0.8 мм, 0.9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 30 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 52 В |
| Номінальна споживана потужність | 8.2 кВА |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 119 ₴


