Опис
Зварювальні інвертори DWT MMA-220 S – однофазні зварювальні інвертори призначені для ручного дугового зварювання на постійному струмі покритими електродами низьковуглецевих сталей, легованих/нержавіючих сталей та чавун, а також для сталей, кольорових металів та їх сплавів у середовищі. ) з усіма тонкими налаштуваннями циклу зварювання.
Дозволяє легко виробляти зварювання електродами з усіма типами покриття - рутиловим, основним, целюлозним, кислим (марки АНО-4, АНО-21, АНО-36, МР-3, УОНІ-13/45, УОНІ 13/55, ЦЛ-11 , ЦЛ-39, ОЗС, ОЗЧ та ін.).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Вага | 3.95 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 4 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Напруга холостого ходу | 26.4 В |
| Тривалість навантаження | 25 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Частота струму | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 240 ₴


