Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1339 відгуків

Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, Cisco-compatible

964 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_DN-81000-02
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, Cisco-compatible
Немає в наявності
964 
Модуль DIGITUS 1.25 Gbps SFP, 550m, MM, LC Duplex, 1000Base-SX, 850nm, Cisco-compatible
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Тип: модуль; Назначение: Для коммутатора; Скорость передачи данных: 1.25 Гбит/с; Тип разъема: 1x LC Duplex; Дальность передачи: 550м. Трансиверні модулі DIGITUS® mini GBIC (SFP) пропонують найвищу якість і надійність
Від комутатора до комутатора, конвертера до комутатора, конвертера до конвертера чи будь-якого іншого застосування: широкий асортимент модулів DIGITUS® робить можливим гнучке використання оптоволоконної технології
Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність із сторонніми виробниками.
Характеристики
Основні
ВиробникDigitus
Країна виробникНімеччина
Довжина хвилі850 нм
Напруга3.3 В
Робоча дистанція550 км
Швидкість передачі даних1.25 Гб/с
ТипGBIC
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
Потужність передавання-3 дБм/макс
ПризначенняКомутатора
ОсобливостіPlug-and-Play
СумісністьMSA (Multi Source Agreement)
СтанНове
Тип роз' єма1x LC Duplex
Чутливість приймача-20 dBm
Інформація для замовлення
  • Ціна: 964 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner