Опис
Тип: PoE-инжектор; Тип раз'ема: RJ-45, 10/100/1000 Gigabit Ethernet; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at; Дальность передачи: 100м. Інжектор Digitus PoE дозволяє мінімізувати використання кабелів під час встановлення пристроїв із підтримкою PoE, таких як мережеві IP-камери
Подача даних і живлення пристроїв здійснюється за допомогою одного кабелю Ethernet
Це робить непотрібним прокладання окремого кабелю живлення та дозволяє розширити вашу мережу до місць, де немає розеток або кабелів живлення
Інжектор повністю сумісний зі стандартом IEEE802.3at і забезпечує вихідну потужність 30 Вт.
Подача даних і живлення пристроїв здійснюється за допомогою одного кабелю Ethernet
Це робить непотрібним прокладання окремого кабелю живлення та дозволяє розширити вашу мережу до місць, де немає розеток або кабелів живлення
Інжектор повністю сумісний зі стандартом IEEE802.3at і забезпечує вихідну потужність 30 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 48 В |
| Робоча дистанція | 100 км |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний роз'єм | RJ-45 /1x (дані) |
| Вихідний роз'єм | RJ-45 /1x (живлення та дані) |
| Гарантійний термін | 12 |
| Індикатори стану на пристрої | Power 1 |
| Комплектація | інструкція користувача |
| Потужність | 30 |
| Особливості | максимальний захист від напруги |
| РОЗМІРИ | 140 мм |
| Робоча температура | -5 °C <unk> +40 °C |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Тип | PoE-інжектор |
| Тип роз' єма | RJ-45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴







