Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1342 відгуків

Модуль DIGITUS SFP+ 10 Gbps, Bi-dir.Module, SM, LC Simplex, with DDM feature, Tx1270/Rx1330, 10км

4 402 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_DN-81204
Модуль DIGITUS SFP+ 10 Gbps, Bi-dir.Module, SM, LC Simplex, with DDM feature, Tx1270/Rx1330, 10км
Немає в наявності
4 402 
Модуль DIGITUS SFP+ 10 Gbps, Bi-dir.Module, SM, LC Simplex, with DDM feature, Tx1270/Rx1330, 10км
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Тип: модуль; Скорость передачи данных: 10 Гбит/с; Тип разъема: LC; Стандарт PoE: IEEE 802.3ae; Трансиверні модулі DIGITUS® mini GBIC (SFP) пропонують найвищу якість і надійність
Від комутатора до комутатора, конвертера до комутатора, конвертера до конвертера чи будь-якого іншого застосування: широкий асортимент модулів DIGITUS® робить можливим гнучке використання оптоволоконної технології
Відповідність стандарту MSA (Multi Source Agreement) забезпечує сумісність із сторонніми виробниками.
Характеристики
Основні
ВиробникDigitus
Країна виробникНімеччина
Довжина хвилі1330 нм
Напруга3.3 В
Швидкість передачі даних10 Гб/с
ТипSFP+
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
Потужність передавання-5 dBm/не більш ніж 0.5 dBm
ОсобливостіPlug-and-Play
СтанНове
Стандарт PoEIEEE 802.3ae /10 Gigabit
Тип роз' ємаLC/Simplex
Чутливість приймача-13 dBm_x000D_ (мінімум)
Інформація для замовлення
  • Ціна: 4 402 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner