Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1339 відгуків

Трансівер D-Link 330R/10KM

Трансівер D-Link 330R/10KM, фото 2

922 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_330R/10KM
Трансівер D-Link 330R/10KM
Немає в наявності
922 
Трансівер D-Link 330R/10KM
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Двунаправленные гигабитные SFP-трансиверы DEM-330T и DEM-330R (работают в паре) для одномодового оптического кабеля разработаны для установки в порты SFP (Small Form-Factor Pluggable) сетевых устройств с целью приема и передачи данных по оптоволоконному кабелю. Данные трансиверы выполнены в компактном корпусе и обеспечивают высокоскоростную и надежную передачу данных на дальние расстояния до 10 км, а также простоту в установке.

SFP-Трансівер 330R / 10KM 1x1000Base-BX-U, WDM, SM, 10км, DDM

інтерфейси
• 1 порт 1000Base-BX-U

Тип форм-фактора
• SFP

роз'єм
• Симплексних LC

Одно- / двонаправлений
• Двохнаправлений

Підтримка оптоволоконного кабелю
• Одномодовий

стандарти
• IEEE 802.3z 1000Base-BX-U

Відстань передачі даних
• 10 км

Швидкість передачі даних
• 1,25 Гбіт / с

Довжина хвилі
• Tx: 1310 нм, Rx: 1550 нм

Тип кабелю
• Одномодовий оптичний 9/125 мкм

Характеристики
Основні
ВиробникD-link
Країна виробникТайвань
Довжина хвилі1550 нм
Напруга3.3 В
Робоча дистанція10 км
Швидкість передачі даних1.25 Гб/с
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
Макс. вхідний струм220 мА
Потужність передавання-3 дБм/max
ОсобливостіГаряче під'єднання
РОЗМІРИ55.4 x 13.7 x 8.5 мм
СтанНове
Стандарт PoEIEEE-802.3z
ТипТрансивер
Тип роз' ємаLC/Сімплексний
Чутливість приймача-21 дБм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 922 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner