Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1342 відгуків

Трансівер D-Link 431XT

Трансівер D-Link 431XT, фото 2

1 666 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_431XT
Трансівер D-Link 431XT
Немає в наявності
1 666 
Трансівер D-Link 431XT
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Трансивер SFP+ DEM-431XT для многомодового оптического кабеля разработан для установки в порт SFP+ (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) сетевого устройства с целью приема и передачи данных по оптоволоконным кабелям. Данный трансивер выполнен в компактном корпусе и обеспечивает высокоскоростную и надежную передачу данных, используя длину волны 850 нм, на расстоянии до 300 м, а также простоту в установке. DEM-431XT предлагает пользователям широкие возможности подключения к сетям 10 Gigabit Ethernet при работе в дата-центрах и решении задач провайдеров телекоммуникационных услуг.

431XT
Трансівер SFP + з 1 портом 10GBase-SR для багатомодового оптичного кабелю (до 300 м)

інтерфейси
• 1 порт 10GBase-SR

Тип форм-фактора
• SFP +

роз'єм
• Дуплексний LC

Одно- / двонаправлений
• Односпрямований

Підтримка оптоволоконного кабелю
• Багатомодовий

стандарти
• IEEE 802.3ae 10GBase-SR

Відстань передачі даних
• 300 м

Швидкість передачі даних
• 10 Гбіт / с

Довжина хвилі
• 850 нм

Тип кабелю
• Багатомодовий оптичний 50/125 мкм
• Багатомодовий оптичний 62,5 / 125 мкм

Характеристики
Основні
ВиробникD-link
Країна виробникТайвань
Довжина хвилі850 нм
Напруга3.3 В
Робоча дистанція300 км
Швидкість передачі даних10 Гб/с
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
Макс. вхідний струм280 мА
Потужність передавання-6дБм/min
ОсобливостіГаряче під'єднання
РОЗМІРИ56.5 x 14.8 x 11.85 мм
СтанНове
Стандарт PoEIEEE 802.3ae
ТипТрансивер
Тип роз' ємаLC/Сімплексний
Чутливість приймача-10.5 дБм
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 666 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner