Продавець AutoReg розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1342 відгуків

Модуль D-Link DEM-311GT

1 104 

  • Немає в наявності
  • Код: RC_DEM-311GT
Модуль D-Link DEM-311GT
Немає в наявності
1 104 
Модуль D-Link DEM-311GT
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
+380 (67) 245-56-56
  • +380 (66) 490-30-56
  • +380 (44) 334-63-47
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Тип: модуль; Скорость передачи данных: 1000 Мбит/с; Тип разъема: LC;

SFP-Трансівер D-Link DEM-311GT 1x1000BaseSX MM 550м, LC

інтерфейси
• 1 порт 1000Base-SX

Тип форм-фактора
• SFP

роз'єм
• Дуплексний LC

Одно- / двонаправлений
• Односпрямований

Підтримка оптоволоконного кабелю
• Багатомодовий

стандарти
• IEEE 802.3z 1000Base-SX

Відстань передачі даних
• До 550 м

Швидкість передачі даних
• 1,25 Гбіт / с

Довжина хвилі
• 850 нм

Тип кабелю
• Багатомодовий оптичний
- 50/125 мкм - 550 м

Характеристики
Основні
ВиробникD-link
Країна виробникТайвань
Напруга3.3 В
Швидкість передачі даних1 Гб/с
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12
Довжина кабелю550
СумісністьDGS-1216T/3324SR/3324Sri
СтанНове
Типмодуль/Трансивер
Тип роз' ємаLC /Двухсторонний
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 104 
Контакти
AutoReg
Євген
пр. Дмитрия Яворницкого, 81 Офис 13, Дніпро, Україна
+380971456574+380672455656
+380 (67) 245-56-56
+380 (66) 490-30-56
+380 (44) 334-63-47
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner