Опис
Гігабітний Рое-інжектор DPE-301GI, що відповідає стандартам IEEE 802.3at (PoE +) / 802.3af (PoE), призначений для одночасної передачі даних і живлення (до 30 Вт) пристроїв з підтримкою PoE, яким потрібне живлення підвищеної потужності, таким як IP- камери з функцією PTZ або бездротові точки доступу 802.11ac.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Напруга | 54 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| MTBF (годинник) | 196 581 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | сертифікати/EMC: CE, FCC/IC, RCM, VCCI, BSMI, CCC |
| Індикатори стану на пристрої | Power 1/Блакитний |
| Комплектація | Ethernet-кабель/Cat5e/«прямий» |
| Потужність | 30 |
| Призначення | Для одночасного передавання даних і живлення пристроїв із підтримкою PoE/до 30 Вт |
| Особливості | Швидкість: 1000Base-T Gigabit Ethernet |
| РОЗМІРИ | 109 мм |
| Робоча температура | 0 °C - 50 °C/робоча |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Тип | PoE-інжектор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 222 ₴




