Опис
WDM SFP-трансивер з 1 портом 1000Base-BX-D для одномодового оптичного кабелю. Даний трансивер виконаний в компактному корпусі і забезпечує високошвидкісну і надійну передачу даних на дальні відстані до 20 км, а також простоту в установці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Напруга | 3.3 В |
| Робоча дистанція | 20 км |
| Швидкість передачі даних | 1.25 Гб/с |
| Тип | SFP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Сумісність з MSA (Multi Source Agreement) |
| Макс. вхідний струм | 220 мА |
| Особливості | Одномодрове оптоволокно/оптичний кабель 9/125 мкм |
| РОЗМІРИ | 55.4 x 13.7 x 8.5 мм |
| Робоча температура | 0°C - 70°C |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE-802.3z |
| Тип роз' єма | 1 симплекс LC |
| Чутливість приймача | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴



