Опис
Тип: PoE-інжектор; Призначення: Для живлення через PoE; Швидкість передачі: 1 Гбіт/с; Тип роз'єму: LAN, PoE; Стандарт PoE: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab; Дальність передачі: 100 м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча дистанція | 100 км |
| Швидкість передавання даних | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діапазон вхідної напруги | 100-240 В |
| Діапазон частот вхідної напруги | 50/60 Гц |
| Макс. вхідний струм | 0.8 A |
| Потужність | 30 |
| Призначення | Для живлення через PoE |
| Особливості | Plug-and-Play |
| РОЗМІРИ | 131 мм |
| Робоча температура | 0° - 40° C |
| Стан | Нове |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af |
| Тип | PoE-інжектор |
| Тип роз' єма | LAN /x1 GE LAN, x1 GE LAN с PoE data&power output port |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴




