Legrand Valena LIFE 2xRJ45, UTP, CAT6, біла
Опис
Тип: розетка; Вид монтажу: прихований; Матеріал: пластмаса;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип | Мережева розетка |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Вага | 0,10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Пластмаса |
| Обсяг | 0,0003 м3 л |
| Серія | Valena Life |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴


