Опис
Тип: лицьова панель зарядного пристрою;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.02 г |
| Кількість каналів | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Обсяг | 0,0000 м3 л |
| Серія | Celiane |
| Сумісність | лицьова панель для зарядного пристрою 2х USB 1500 мА, Кат, No 0 674 62 |
| Тип | лицьова панель зарядного пристрою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴
![Legrand Celiane лицьова панель зарядне пристрій 2 х USB 1500 мА, Кат. № 0 674 62 [білий]](https://images.prom.ua/5081175550_w640_h640_legrand-celiane-litsova.jpg)
![Legrand Celiane лицьова панель зарядне пристрій 2 х USB 1500 мА, Кат. № 0 674 62 [білий]](https://images.prom.ua/5081175550_legrand-celiane-litsova.jpg)
