Опис
Тип: Медіаконвертер; Призначення: Перетворення сигналу з 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet; Інтерфейси: RJ-45, SC;
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| SC | |
| Оптоволокно | одномодове |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 15 км |
| Призначення | Перетворення сигналу з 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet |
Особливості
| Індикатори | Power (PWR) /для порта на витой паре |
| Full Duplex/Collision /для оптического порта и порта на витой паре | |
| Link/Act /для порта на витой паре | |
| Електромагнітне випромінювання | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick |
Фізичні
| Розміри | 95 x 70 x 25 мм |
| Живлення | 5В 1A /зовнішній адаптер живлення |
| Робоча температура | Від 0° до 50° С |
| Температура зберігання | Від -10° до 70° C |
| Вологість | 10 ~ 90% без конденсату |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об'єм | 0.0015 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 5 В |
| Відстань передачі даних | 15 км |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | 10~90% без конденсата |
| Гарантійний термін | 12 |
| Індикатори | Power (PWR)/для порту на крученій парі |
| Призначення | Перетворення сигналу з 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet у сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Робоча температура | От 0° до 50° С |
| Стан | Нове |
| Температурний режим конвертера | От -10° до 70°C |
| Електромагнітне випромінювання | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴



