Опис
Тип: Медіаконвертер; Призначення: перетворення електричного сигналу в світловий сигнал; Інтерфейси: RJ-45, SC;
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 /1000 Мб/с |
| SC | |
| Оптоволокно | одномодове |
| багатомодове | |
| Максимальна довжина кабелю | 10 км |
| Призначення | перетворення електричного сигналу в світловий сигнал |
Особливості
| Додатково | Підтримка auto MID / MID-X для порту ТХ |
| Світлодіодні індикатори, що дозволяють швидко і зручно відстежувати активність мережі | |
| Можливість перемикання режимів Force/Auto transfer для порту FX | |
| Швидкість передачі | Передача на швидкості каналу зв'язку |
| Управління потоком | IEEE 802.3x |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
| IEEE 802.3z | |
| IEEE 802.3x |
Фізичні
| Розміри | 94.5 х 73 х 27 мм |
| Робоча температура | Від 0° до 40° C |
| Температура зберігання | Від -40° до 70° С |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об'єм | 0.0015 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 94.5 мм |
| Відстань передачі даних | 10 км |
| Температурний режим конвертера | -40 to 75°C |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | Підтримка auto MID/MID-X для порту ТХ |
| Призначення | перетворення електричного сигналу на світловий сигнал |
| Оптичний порт | RJ-45/1000 Мб/с |
| Робоча температура | от 0° до 40° C |
| Швидкість передавання | Передавання на швидкості каналу зв'язку |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
| Керування потоком | IEEE 802.3x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴


