Опис
Ідеальне конверторне рішення для оптичної передачі даних
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| SC /duplex | |
| Оптоволокно | одномодове /Dual Fiber |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 20 км |
| Призначення | Перетворює дротові мережеві сигнали в оптоволоконні |
Особливості
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Стандарти | IEEE802.3 |
| IEEE802.3u | |
| IEEE802.3z | |
| Комплектація | медіаконвертер |
| інструкція з початку роботи | |
| адаптер живлення |
Фізичні
| Розміри | 95 (Д) х 71 (Ш) х 26 (В) мм |
| Живлення | 48 ~ 52 В |
| Робоча температура | -20 ° C - 65 ° C |
| Температура зберігання | -40 ° C - 85 ° C |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Об'єм | 0.0044 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 52 В |
| Відстань передачі даних | 20 км |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Гарантійний термін | 12 |
| Призначення | Перетворює дротові мережеві сигнали на оптоволоконні. |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Робоча температура | -20°C - 65°C |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE802.3 |
| Температурний режим конвертера | -40°C - 85°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 370 ₴







