Опис
Медіаперетворювачі від DIGITUS - це ідеальне рішення для переходу від мідних і оптоволоконних сигналів. Тепер ви зможете використовувати оптоволоконну технологію і передавати мережеві сигнали на кілька кілометрів без оновлення всієї вашої мережевої інфраструктури.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| 10/100BASE-TX | |
| 100Base-FX | |
| ST Duplex | |
| Оптоволокно | багатомодове |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 2 км |
Особливості
| Додатково | Автоматичне визначення полярності MDI/MDIX на порту для витої пари |
| Функція Link Fault Passthrough | |
| Стандарти | IEEE 802.3u |
| IEEE 802.3 |
Фізичні
| Розміри | 95 x 70 x 26 мм |
| Вага | 0.200 кг |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Робоча температура | від 0 до 55 °C |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 95 мм |
| Відстань передачі даних | 2 км |
| Тип інтерфейсу | Багатомод |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Автоматичне визначення полярності MDI/MDIX на порту для крученої пари |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Робоча температура | от 0 до 55 °C |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3u |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴





