Опис
Медіаконвертери DIGITUS® ідеально підходять для переходу від міднокабельних мереж до оптоволоконних. Тепер можна передавати сигнали по оптоволоконним мережам на кілька кілометрів без оновлення всієї мережевої інфраструктури. Широка лінійка пристроїв дозволяє задовольняти будь-які індивідуальні потреби. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує швидку і легку установку. Багаторічний досвід роботи компанії і широкий асортимент продукції дозволяють DIGITUS® стати вашим надійним партнером.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| SC | |
| Оптоволокно | багатомодове |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 0.5 км |
| Мінімальна потужність передачі | 17 дБм |
| Максимальна потужність передачі | 12 дБм |
| Чутливість при прийомі потужності | 20 дБм |
| Пам'ять | 2 МБ |
Особливості
| Додатково | Автоузгодження повнодуплексного і напівдуплексного режиму |
| Діагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів | |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Стандарти | IEEE 802.3z |
| IEEE 802.3u | |
| IEEE 802.3 |
Фізичні
| Розміри | 95 x 70 x 26 мм |
| Живлення | 5 В |
| Вага | 0.200 кг |
| Робоча температура | від 0 до 60 ° C |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 5 В |
| Відстань передачі даних | 0.5 км |
| Тип інтерфейсу | Багатомод |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Автоузгодження повнодуплексного та напівдуплексного режиму |
| Максимальна потужність передавання | 12 дБм |
| Мінімальна потужність передавання | 17 дБм |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Пам' ять | 2 МБ |
| Робоча температура | від 0 до 60 °C |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3z |
| Чутливість під час приймання потужності | 20 дБм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴







