Опис
Медіаконвертери DIGITUS® ідеально підходять для переходу від міднокабельних мереж до оптоволоконних. Тепер можна передавати сигнали по оптоволоконним мережам на кілька кілометрів без оновлення всієї мережевої інфраструктури. Широка лінійка пристроїв дозволяє задовольняти будь-які індивідуальні потреби. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує швидку і легку установку. Багаторічний досвід роботи компанії і широкий асортимент продукції дозволяють DIGITUS® стати вашим надійним партнером.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | SFP /x2 (100/1000Base-X) |
| Оптоволокно | одномодове |
| багатомодове | |
| Довжина хвилі | 850 нм /багатомодовий |
| 1310 нм /багатомодовий, одномодовий | |
| 1550 нм /одномодовий |
Фізичні
| Розміри | 95 x 70 x 26 мм |
| Живлення | 5В 1A |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Робоча температура | - 10 - 55° С |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 5 В |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Оптичний порт | SFP /x2 (100/1000Base-X) |
| Робоча температура | - 10 - 55 °C |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴






