Опис
Медіаконвертери DIGITUS® ідеально підходять для переходу від міднокабельних мереж до оптоволоконних. Тепер можна передавати сигнали по оптоволоконним мережам на кілька кілометрів без оновлення всієї мережевої інфраструктури. Широка лінійка пристроїв дозволяє задовольняти будь-які індивідуальні потреби. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує швидку і легку установку. Багаторічний досвід роботи компанії і широкий асортимент продукції дозволяють DIGITUS® стати вашим надійним партнером.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| SFP | |
| Максимальна довжина кабелю | 80 км |
| Інжектор PoE |
через PIN 4/5 (V-) і PIN 7/8 (V +) |
Особливості
| Додатково | Діагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів |
| Автоматичне розпізнавання дуплекса і напівдуплекса | |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Стандарти | IEEE802.3 |
| IEEE802.3u | |
| IEEE802.3z |
Фізичні
| Розміри | 95 x 71 x 26 мм |
| Живлення | 48 ~ 52 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча температура | -20 ° C - 65 ° C |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Вага | 0.79 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 52 В |
| Відстань передачі даних | 80 км |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Діагностичні та контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів |
| Інжектор PoE | через PIN 4/5 (V-) і PIN 7/8 (V +) |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Робоча температура | -20°C - 65°C |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE802.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴







через PIN 4/5 (V-) і PIN 7/8 (V +) 