Опис
Медіаконвертери DIGITUS® ідеально підходять для переходу від міднокабельних мереж до оптоволоконних. Тепер можна передавати сигнали по оптоволоконним мережам на кілька кілометрів без оновлення всієї мережевої інфраструктури. Широка лінійка пристроїв дозволяє задовольняти будь-які індивідуальні потреби. Інтуїтивний інтерфейс забезпечує швидку і легку установку. Багаторічний досвід роботи компанії і широкий асортимент продукції дозволяють DIGITUS® стати вашим надійним партнером.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | SC /MM SC DX / SM SC DX (1000Base-SX) |
| Оптоволокно | одномодове |
| багатомодове | |
| Довжина хвилі | 850 нм /багатомодове |
| 1310 нм /одномодове | |
| Максимальна довжина кабелю | 0.5 км / 20 км |
Особливості
| Додатково | Діагностичні і контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів |
Фізичні
| Розміри | 95 x 70 x 26 мм |
| Живлення | 5В 1A |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Робоча температура | - 10 - 55° С |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Напруга | 5 В |
| Відстань передачі даних | 0.5 км |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Діагностичні та контрольні світлодіоди для стану живлення, зв'язку та роботи портів |
| Оптичний порт | SC/MM SC DX/SM SC DX (1000Base-SX) |
| Робоча температура | - 10 - 55 °C |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 110 ₴






