Медіаконвертер MikroTiK RBFTC11 1xGE, 1xSFP




Опис
MikroTik RBFTC11 - зовнішній медіаконвертер в водонепроникному корпусі, який перетворює оптоволоконні лінії зв'язку в мідні на швидкості понад 1 Gbps. Живлення на медіаконвертер подається через Ethernet порт за технологією PoE. Підтримується живлення з напругою 12-57V за стандартами 802.3af PoE або Passive PoE. Працює тільки з Gigabit SFP з'єднаннями.
- Вхідна напруга: 12-57V 802.3af/at
- 1x10/100/1000 Мbps з підтримкою PoE Input
- Порт SFP 1.25 Gbps (модуль SFP не включений)
- Монтаж на стіну/щоглу
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| SFP |
Особливості
| Стандарти | IEEE 802.3af |
| IEEE 802.3at |
Фізичні
| Розміри | 185 x 85 x 30 мм |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Робоча температура | Від -40°C до +70°C |
| Сертифікати | CE |
| ROHS | |
| EAC |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0016 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Оптичний порт | RJ-45 |
| Робоча температура | От -40°C до +70°C |
| Сертифікати | CE |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3af |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 979 ₴


