Опис
Тип: Медіаконвертер; Призначення: Перетворення середовища передачі даних між 10BASE-T/100BASE-TX та 100BASE-FX; Інтерфейси: SC;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Напруга | 7.5 В |
| Оптичний порт | SC |
| Відстань передачі даних | 0.55 км |
| Тип інтерфейсу | Багатомод |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| «Гіряча» заміна | під час встановлення в шасі |
| Автоматичне визначення полярності | MDI/MDIX/на порту для крученої пари |
| Вологість | 10~90% без конденсата |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатково | Автовизначення швидкості й автоузгодження режиму повного або напівдуплексу на порту для крученої пари |
| Індикатори | Power (PWR) |
| Методи встановлення | Автономний пристрій |
| Призначення | Перетворення середовища передавання даних між 10BASE-T/100BASE-TX і 100BASE-FX |
| Робоча температура | от 0° до 40° C |
| Швидкість передавання | Передавання на швидкості каналу зв'язку |
| Стан | Нове |
| Температурний режим конвертера | От -25 до 70 |
| Електромагнітне випромінювання | FCC Class A, CISPR Class A, CE Class A, VCCI Class A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 896 ₴


