Опис
MC210CS - це медіаконвертер, що служить для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-LX/LH з кручений парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, медиаконвертер MC210CS призначений для використання з однорежимним оптоволоконним кабелем, що підключається по роз'єму SC. Під час передачі та отриманні даних конвертер працює на довжині хвилі 1310 нм і відноситься до класу приладів, що використовують довгохвильової лазер (LX) під час передачі з максимальною швидкістю.Особливості:
- Підтримка стандартів IEEE 802.3ab і IEEE 802.3z
- Можливість перемикання режимів Force/Auto transfer для порту FX
- Дозволяє збільшити дальність прокладки волокна до 15 км
Серед інших функцій слід зазначити можливість використання медіаконвертера в якості незалежного виробу (для MC210CS не вимагається шасі для кріплення) або разом з 19'' спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X для порту ТХ, а також оснащеного світлодіодними індикаторами стану. MC210CS дозволяє збільшити протяжність оптоволоконного (одномодового) каналу на відстань до 15 км.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 /10/100/1000 Мб/с |
| SC | |
| Оптоволокно | одномодове |
| Довжина хвилі | TX: 1310 нм |
| Максимальна довжина кабелю | 15 км |
| Призначення | перетворення електричного сигналу в світловий сигнал |
Особливості
| Додатково | Підтримка auto MID / MID-X для порту ТХ |
| Світлодіодні індикатори, що дозволяють швидко і зручно відстежувати активність мережі | |
| Управління потоком | IEEE 802.3x |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
| IEEE 802.3z | |
| IEEE 802.3x |
Фізичні
| Розміри | 94.5 х 73 х 27 мм |
| Робоча температура | Від 0° до 40° C |
| Температура зберігання | Від -40° до 70° С |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 94.5 мм |
| Відстань передачі даних | 15 км |
| Температурний режим конвертера | -40 to 75°C |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатково | Підтримка auto MID/MID-X для порту ТХ |
| Призначення | перетворення електричного сигналу на світловий сигнал |
| Оптичний порт | RJ-45 /10/100/1000 Мб/с |
| Робоча температура | от 0° до 40° C |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
| Керування потоком | IEEE 802.3x |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


