Опис
TL-FC311A-20 - це медіаконвертер з гігабітним портом RJ45 і гігабітним оптоволоконним роз'ємом SC, що перетворює електричні та оптичні сигнали. Передача даних на великі відстані по оптоволокну відмінно підійде для комерційних сценаріїв, таких як створення Wi-Fi мереж або відеоспостереження в парках.
Основні
| Тип | Медіаконвертер |
| Інтерфейси | RJ-45 /10/100/1000 Мбіт/с (авто-MDI/MDIX) |
| SC | |
| Оптоволокно | одномодове /кабель 9/125 мкм |
| Довжина хвилі | TX: 1550 нм |
| RX: 1310 нм | |
| Максимальна довжина кабелю | 20 км |
Особливості
| Додатково | Підтримка технології WDM |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
| IEEE 802.3z | |
| IEEE 802.3x | |
| IEEE 802.3i | |
| IEEE 802.3u | |
| IEEE 802.3 | |
| Індикатори | Power (PWR) |
| Link/Act |
Фізичні
| Розміри | 94.5 × 73 × 27 мм |
| Живлення | 5 В 0.6 А |
| Робоча температура | Від 0° до 50° С |
| Температура зберігання | Від -40° до 70° С |
| Вологість | робоча: 10% ~ 90% |
| зберігання: 5% ~ 90% |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.37 кг |
| Об'єм | 0.0025 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 94.5 мм |
| Напруга | 5 В |
| Відстань передачі даних | 20 км |
| Температурний режим конвертера | -40 to 75°C |
| Тип інтерфейсу | Одномод |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологість | робоча: 10% ~ 90% |
| Гарантійний термін | 60 |
| Додатково | Підтримка технології WDM |
| Індикатори | Power (PWR) |
| Оптичний порт | RJ-45 /10/100/1000 Мбіт/с (авто-MDI/MDIX) |
| Робоча температура | От 0° до 50° С |
| Стан | Нове |
| Стандарти | IEEE 802.3ab |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴





