Опис
Ножівка NEO. Легка, і разом з тим міцна конструкція, що забезпечує ефективне та швидке різання. Тристороннє заточування і загартування зубів значно знижують опір різанню, а також полегшують розпилювання деревини вздовж волокон.Крок 7 зубів на дюйм забезпечує швидке чорнове різання. Висока гнучкість сталі забезпечує тривалий термін служби. Ергономічна рукоятка, покрита антиковзним матеріалом, дозволяє безпечно та стабільно вести ножівку під час різання. Гарантією високої якості та надійності є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування фахівців.
Основні
| Тип | ножівка |
| Призначення | по дереву |
| Довжина пиляльного полотна | 500 мм |
| Кількість зубців на дюйм (TPI) | 7 |
| Загартований зуб |
|
Фізичні
| Загальна довжина | 620 мм |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| гума |
Гарантія
| Гарантія | 1 місяць |
Параметри упаковки
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина ріжучого полотна | 500 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 7 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴


