Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша – 1, врізна, MRG 611, чорний матовий
Опис
Мийка з лінійки Maris з великою чашею. Виготовлена із Fragranit+, який на 80% складається з натурального граніту. Завдяки використанню дуже дрібних частинок граніту мийка виходить ідеально гладкою та ніжною на дотик. Усі мийки Franke з фраграніту виробляються за технологією Sanitized. Тому вони містять фосфатне скло з додаванням срібла, що обмежує зростання бактерій до 99%. Крім того, мийки Fragranit+ стійкі до подряпин, ударів та плям, а їх колір не змінюється з часом. Також вони стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°С протягом 15 секунд).
Основні
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) |
|
Фізичні
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри мийки | 780 x 500 мм (760 х 480 мм - монтажний отвір) |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350 х 425 x 200 |
| Колір | чорний |
Додатково
| Матеріал корпуса | фраграніт |
| Комплектація | вентиль 3½" |
| сифон | |
| кріплення |
Гарантія
| Гарантія | 120 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Вага | 12.90 кг |
| Об'єм | 0.1203 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 780 мм |
| Довжина чаші мийки | 350 мм |
| Ширина мийки | 500 мм |
| Ширина чаші мийки | 425 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴


