Мийка кухонна Franke Maris, фраграніт, прямокутник, без крила, 553х433х200мм, чаша - 1, під стільницю, MRG 110-52, білий
Опис
Завдяки запатентованій формулі та досконалій технології виробництва, мийки з Фраграніту легкі в догляді та чистці. На мийці не залишаються сліди від продуктів та кухонного приладдя. Fragranite Durakleen Plus - запатентований матеріал, що складається із 80% кварцу й 20% акрилової смоли для зв’язування твердих частинок. Мийки Franke з Фраграніту виготовляються по технології гарячого формування, що робить їх неперевершеними з багатьох причин. Монтаж мийки здійснюється під стільницю. Це найбільш зручний у експлуатації метод монтажу.
Основні
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
Фізичні
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 600 мм |
| Розміри мийки | 553×433 мм |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 520×400×200 мм |
| Колір | білий |
Додатково
| Особливості | без крила |
| монтаж дозатора | |
| можливість встановлення подрібнювача харчових відходів | |
| Тип поверхні | фраграніт |
| Комплектація | кухонна мийка |
Гарантія
| Гарантія | 120 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Вага | 10.60 кг |
| Об'єм | 0.0965 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина чаші | 200 мм |
| Довжина мийки | 553 мм |
| Довжина чаші мийки | 520 мм |
| Ширина мийки | 433 мм |
| Ширина чаші мийки | 400 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 750 ₴


