Мийка кухонна Deante Zorba, граніт, квадрат, без крила
Опис
Гранітна мийка Zorba – надзвичайно міцна та стильна модель. Вона має одну камеру та автоматичну заглушку в комплекті. Ідеально підходить для невеликих кухонь як класичних, так і сучасних. Крім того, в комплекті є сифон Space-Saver, завдяки якому ви заощадите багато місця у шафі для відер для поділу сміття або засобів для чищення.
Основні
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | квадратна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Розташування чаші | по центру |
| Колекція | ZORBA |
| Поверхня мийки | матова |
Фізичні
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 450 мм |
| Розміри мийки | 440х440х184 мм |
| Глибина раковини | 170 мм |
| Довжина вирізу | 420 мм |
| Ширина вирізу | 420 мм |
| Діаметр зливного отвору | 88.9 мм |
| Колір | сірий |
Додатково
| Особливості | без крила |
| гідрофобні властивості відштовхують молекули води | |
| удароміцність | |
| Матеріал корпуса | граніт |
| Комплектація | кухонна мийка |
| Країна виробництва | Польща |
Гарантія
| Гарантія | 216 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Вага | 11.00 кг |
| Об'єм | 0.1306 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Конструкція мийки | Одночашева |
| Матеріал мийки | Граніт |
| Стан | Новий |
| Тип поверхні | Матова |
| Тип встановлення мийки | Врізна |
| Форма мийки | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота мийки | 184 мм |
| Глибина чаші | 170 мм |
| Діаметр зливного отвору | 3 1/2" |
| Довжина мийки | 440 мм |
| Довжина чаші мийки | 420 мм |
| Ширина мийки | 440 мм |
| Ширина чаші мийки | 420 мм |
| Ширина шафи (для мийки) | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | ZORBA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 369 ₴


