Опис
Повністю бездротові навушники з кейсом для підзарядки, мікрофоном та вологозахистом IPX5. Для підключення використовується Bluetooth 5.0, а час автономної роботи навушників становить 5 годин. Кейс здатний повністю зарядити навушники 3 рази, що збільшує загальний час роботи RainDrops до 15 годин. Магнітна фіксація дозволяє легко помістити вкладиші в кейс, а при вилученні відбувається автоматичне з’єднання навушників з пристроєм. 2E RainDrops укомплектовані силіконовими амбушурами трьох розмірів і кабелем USB Type-C для зарядки кейса.Особливості:
- Вологостійкі, захист IPX5
- Bluetooth V5.0 (Realtek)
- Час роботи до 5 годин
- Час роботи з кейсом до 15 годин
- Автоматична активація і синхронізація
- Магнітна фіксація
- Ергономічне управління
- Type C - Швидка зарядка кейса
- Вага одного навушника всього 4 гр
Основні
| Тип | бездротові |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| спортивні | |
| Довжина кабелю / радіус дії | 10 м |
| Вид навушників | вкладиші |
| Тип кріплення | внутрішньовушне |
| Версія bluetooth | 5.0 |
Технічні
| Частотний діапазон | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Варіанти підключення | Bluetooth |
| Діаметр динаміка | 10 мм |
| Мікрофон |
|
| Тип мікрофону | всенаправлений |
Додатково
| Вологозахищений корпус |
IPX5 |
| Комплектація | футляр-акумулятор |
| Особливості | магнітний фіксатор |
| Швидка зарядка | |
| автоматична активація та парування | |
| ергономічне управління |
Акумулятор
| Ємність аккумулятору | 50 мАг (650 мАг кейсу) |
| Час роботи | 5 год (до 15 год з кейсом) |
| В режимі очікування | 150 год |
| Час зарядки | 1 хв |
Фізичні
| Максимальна потужність | 10 мВт |
| Колір | чорний |
| Вага | 4 г (1 навушник) |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0006 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Кріплення на вусі |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Тип роз'єму | Bluetooth / jack 3.5 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 10 |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Тип | бездротові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 798 ₴




