Опис
Навушники MDR-ZX110 оснащені 30-мм динамічними головками, що дозволяють насолоджуватися збалансованим звучанням в будь-якій ситуації, навіть на ходу. А м'які вушні накладки забезпечать нескінченний комфорт.
- 30-мм купольні динаміки для збалансованого звучання
- Високопотужні неодимові магніти для чудового звуку
- Діапазон відтворюваних частот 12 Гц-22 кГц
- Чаші з м'яким ущільнювачем для комфортного прослуховування
- Кілька стильних колірних рішень
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | гарнітури для ПК |
| для мобільних пристроїв | |
| Довжина кабелю / радіус дії | 1.2 м |
| Вид навушників | накладні |
| Тип навушників | закриті |
| Тип кріплення | оголів'я |
Технічні
| Номінальний опір | 24 Ом |
| Частотний діапазон | 12-22000 Гц |
| Чутливість | 98 дБ |
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) |
| Діаметр динаміка | 30 мм |
Фізичні
| Матеріал (осердь, чаш, амбушур) | силикон /амбушури |
| Колір | чорний |
| Вага | 120 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0015 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Японія |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Максимальна відтворна частота | 22000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 12 Гц |
| Опір | 24 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 98 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | гарнітури для ПК |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴



