Опис
Легендарні внутрішньоканальні навушники з неперевершеною звукоізоляцією. Koss Plug здійснили революцію у сфері внутрішньоканальних навушників. Перші в своєму роді, вакуумні (внутрішньоканальні) навушники Koss Plug Blue гарантують точне акустичне відтворення і звукоізоляцію, характерну лише для якісних студійних навушників.Додатково:
- Вакуумні (внутрішньоканальні) навушники з підвищеною звукоізоляцією
- М’які пористі амбушюри приймають форму вушного каналу для комфортного прослуховування
- Додаткові амбушюри в комплекті
Вся справа в унікальній конструкції навушників Koss Plug. Динамік, розташований поза вухом, з’єднується з трубкою, вставленою в еластичну подушечку. М’які пористі амбушюри приймають форму вушного каналу, створюючи чудову звукоізоляцію і максимальний комфорт при прослуховуванні.
Нічого крім музики
Оригінальна конструкція навушників забезпечує чудову звукоізоляцію.
Персоналізований комфорт
Пінні амбушури, нагріваючись від тепла тіла, приймають форму вушного каналу.
Основні
| Тип | дротові |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Довжина кабелю / радіус дії | 1.2 м |
| Тип кріплення | внутрішньовушне |
Технічні
| Номінальний опір | 16 Ом |
| Частотний діапазон | 10–20 000 Гц |
| Чутливість | 112 дБ |
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) |
Додатково
| Комплектація | пара додаткових насадок |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Вага | 7 г |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0.03 кг |
| Об'єм | 0.0002 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koss |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
| Максимальна відтворна частота | 20000 Гц |
| Мінімальна відтворювана частота | 10 Гц |
| Опір | 16 Ом |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | Кріплення на вусі |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Чутливість | 112 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для мобільних пристроїв |
| Тип | дротяні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴


