Опис
Стильна підставка для гарнітури 2E Gaming GST320 7.1 – це USB-хаб та зовнішня звукова карта 7.1 одночасно. Модель оснащено яскравим RGB-підсвічуванням (9 режимів) із сенсорним керуванням. Потужне фірмове ПЗ забезпечує витончене налаштування звуку. Підставка має 3,5 мм розніми для: навушників, мікрофона та навушників + мікрофон.
Основні
| Тип | підставка |
| Призначення | для навушників |
| Довжина кабелю / радіус дії | 1.5 м |
Технічні
| Варіанти підключення | Штекер 3.5 мм (mini-Jack) /x3 (для навушників, для мікрофона, для навушників та мікрофона) |
| USB | |
| USB-C |
Додатково
| Комплектація | USB-кабель /Type-C |
| Особливості | підсвічування |
| віртуальний об'ємний звук 7.1 /чіп 108B | |
| протиковзкі ніжки | |
| Системні вимоги | Windows |
| macOS | |
| Linux |
Фізичні
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0041 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю | 1.5 м |
| Стан | Новий |
| Тип підключення | Провідні |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для навушників |
| Тип | Підставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴






