Рюкзак туристичний Neo Tools, 30л, поліестер 600D, регулювання ременів та ручок, камуфляж
3 020 ₴
2 869 ₴
- В наявності
- Код: RC_84-325
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Рюкзак туристичний, 84-325, NEO TOOLS об'ємом 30 літрів – відмінний компаньйон для піших походів на кілька днів. Комфортний та просторий, він чудово підійде для подорожей чи походів. Рюкзак оснащений регульованими лямками, поясним ременем та нагрудним ременем. Оббивка спинки забезпечує унікальний комфорт під час перенесення.
Вмістом можна керувати для рівномірного розподілу навантаження усередині великого основного відділення та двох бічних кишенях. Додатковий вантаж та обладнання можна прив'язати зовні ременями або забрати під кришку основного відсіку.
Основні
| Тип | рюкзак /туристичний |
| Матеріал | поліестер 600 D |
| Додатково | регульований ремінь |
| спинні подушки |
Фізичні
| Внутрішній об'єм | 30 л |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Висота | 62.5 см |
| Колір | зелений |
Гарантія
| Гарантія | 14 днів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62.5 см |
| Глибина | 36 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення рюкзака | Туристический |
| Об`єм | 30 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 16.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 869 ₴











