Опис
Danfoss Icon™ - серія кімнатних термостатів для гідравлічних теплих підлог і систем радіаторного опалення, в накладному і заглиблюваному виконанні. Danfoss Icon™ Програмований живиться від мережі і може бути використаний автономно, так і за допомогою клемної колодки 088H0016. Термостат використовує вихід симистора і може керувати до 5 термоелектричними приводами. Користувач може встановити бажану температуру в приміщенні за допомогою дискового регулятора в діапазоні від 5 до 30 градусів. Диск можна витягти, для установки обмежувачів діапазону значень температури.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | механічний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 230 В |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | в стіну |
Додатково
| Колір | білий |
| Розміри | 86 x 86 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.10 кг |
| Об'єм | 0.0005 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴
