Терморегулятор DEVI DEVIreg 130, (+ 5 + 45С), механічний, датчик на проводі 3м, 82 х 82мм, макс. 16A, білий
Опис
Серія Devireg ™ 130 - це електронні терморегулятори з датчиком температури підлоги на проводі, для управління нагрівальними кабелями теплої підлоги DEViflex або тонкими нагрівальними матами DEVImat, DEVIcomfort або аналогічними, змонтованими в конструкцію підлоги. Терморегулятори Devireg ™ 130 забезпечують зручний і точний контроль за температурою підлоги з будь-яким типом поверхні.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | механічний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 16 А |
Додатково
| Додатково | з датчиком температури підлоги на проводі |
| Колір | білий |
| Розміри | 82 х 82 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.23 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з датчиком температури підлоги на дроті |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 240 ₴


