Опис
NEA SMART 2.0 - система регулювання температури в кожному окремому приміщенні, за допомогою якої Ви зможете задовольнити всі потреби, пов'язані з панельним опаленням / охолодженням. Від регулювання температури в приміщеннях одноквартирних будинків до комплексних рішень для 60 приміщень.Максимальна конфігурація однієї системи NEA SMART 2.0 складається з:
- базова станція 24 В (Master) NEA SMART 2.0 - 1 шт
- базова станція 24 В (Slave) NEA SMART 2.0 - 4 шт
- R-модуль NEA SMART 2.0 (модулі для додавання приміщень, для однієї станції можливий 1 R-модуль) - 5 шт
- U-модуль NEA SMART 2.0 - 9 шт
При такій конфігурації система може включати максимально:
- 60 приміщень
- 3 змішані контури
- 9 осушувачів повітря (5 осушувачів на базових пристроях або R-модулях, 4 осушувачі на 2 U-модулях)
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
| Матеріал корпусу | ABS |
| PC |
Технічні характеристики
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | вфд - 10 до 45 °С (відображення: від 0° C до 45°C) |
| Точність вимірювання температури | +/- 1K у діапазоні від 0 °C до 45 °C |
| Температура робоча | 0 - +50 °С |
| Електроживлення (шинна технологія) | із секторальної шини |
| Аналоговий вхід | NTC 10K для зовнішнього датчика температури |
| віддалений датчик NEA SMART 2.0 |
Конструктивні та функціональні особливості
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Клас захисту | III |
Додатково
| Температура зберігання/транспортування | -25 до +60 °C |
| Точність вимірювання рівня вологи | +/- 3% у діапазоні 20 - 80% при 20 °C, +/-5% за межею; 0...100% |
| Вологість навколишнього середовища | <95% рт. ст., не конденсується |
| Колір | чорний |
| Розміри | 86x86x21 мм |
| Вага | 77 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.14 кг |
| Об'єм | 0.0008 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоговий вхід | NTC 10K для зовнішнього датчика температури |
| Класс защиты | III |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
| Температура робоча | 50 °С |
| Температура зберігання/транспортування | -25 до +60 °C |
| Тип | Терморегулятор |
| Точність вимірювання температури, ± | +/- 1K у діапазоні від 0 °C до 45 °C |
| Точність вимірювання рівня вологи | +/- 3% в диапазоне 20 - 80% при 20 °C, +/-5% за пределом; 0...100% |
| Електроживлення (шинна технологія) | з секторальної шини |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 670 ₴


