Опис
NEA SMART 2.0 - дротовий шинний термостат з датчиком температури і вологості застосовується для контролю температури в приміщенні для систем обігріву - охолодження.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
| Матеріал корпусу | ABS |
| PC |
Технічні характеристики
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | -10 до 45 °С (відображення: від 0° C до 45°C) |
| Точність вимірювання температури | +/- 1K у діапазоні від 0 °C до 45 °C |
| Температура робоча | 0 до +50 °С |
| Електроживлення (шинна технологія) | живлення по шині (ZOBUS) |
| Аналоговий вхід | NTC 10кОМ виносний датчик терморегулятора |
Конструктивні та функціональні особливості
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Клас захисту | III |
Додатково
| Температура зберігання/транспортування | -25 до +60 °C |
| Колір | білий |
| Розміри | 86x86x21 мм |
| Вага | 77 г |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.14 кг |
| Об'єм | 0.0008 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | -10 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоговий вхід | NTC 10 м виносний датчик терморегулятора |
| Класс защиты | III |
| Матеріал корпусу | ABS |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
| Температура робоча | 50 °С |
| Температура зберігання/транспортування | -25 до +60 °C |
| Тип | Терморегулятор |
| Точність вимірювання температури, ± | +/- 1K у діапазоні від 0 °C до 45 °C |
| Електроживлення (шинна технологія) | живлення по шині (ZOBUS) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 152 ₴


