Терморегулятор Danfoss Icon Display, сенсорний, програмований, опц.датчик темп.підлоги, 230V, 80 х 80мм, In-Wall, білий
Опис
Danfoss Icon - серія кімнатних термостатів для гідравлічних теплих підлог і систем радіаторного опалення, в накладному і погружном виконанні.
- Сенсорний екран
- Навігація за допомогою іконок
- Безшумна робота
- Точний контроль ШІМ
- Установка в монтажну коробку або на поверхню стіни
- Може управляти іншими опалювальними приладами за допомогою термоелектро приводів
- «Тренування» клапанів
- До п'яти термоелектро приводів типу NC або NO.
- Діапазон температур, налаштовується
- Сім режимів
- Інтелектуальний таймер
- Централізована функція перемикання режимів
- Можливе підключення датчика температури підлоги (замовляється окремо)
- Вибір типу опалювального приладу
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний /сенсорний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 230 В |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | в стіну |
| Функція програмування |
|
| Сенсорний екран |
|
Додатково
| Колір | білий |
| Розміри | 80 х 80 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Вбудовуваний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 530 ₴
