Терморегулятор DEVI Devireg Smart, +5...45 °C, електронний, Wi-Fi, вбудований, дротовий датчик, 16A, 230V, слонова кістка
Опис
DEVIreg Smart програмований електронний інтелектуальний терморегулятор - призначений для систем - Тепла підлога або опалення, з можливостями налаштування і управління через Wi-Fi. Пристрій підтримує всі можливі режими регулювання роботи системи: тепла підлога, підтримка необхідної температури, функціонування за заданим алгоритмом, функціонування відповідно до даних датчика температури підлоги, повітря або їх поєднання. Управління терморегулятором відбувається не тільки за допомогою сенсорного екрану, але і за допомогою додатків для Android або iPhone через інтернет Wi-Fi.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
| система «Опалення» |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 16 А |
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | 5-45 °С |
Конструктивні та функціональні особливості
| Функція програмування |
|
| Сенсорний екран |
|
| Бездротове управління |
Wi-Fi |
Додатково
| Колір | слонова кістка |
| Розміри | 85 х 85 мм |
Гарантія
| Гарантія | 60 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Бездротовий стандарт | Wi-Fi |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 890 ₴


