Терморегулятор Danfoss Devireg 330 (+ 5 + 45С), датчик на проводі 3м, електронний, на DIN рейку, макс 16А
Опис
Використовується для управління системою опалення в конструкції підлоги будь-якого приміщення. Терморегулятор має датчик температури підлоги на проводі. Може контролювати роботу системи опалення, кондиціонування і вентиляції. Часто застосовують у великих приміщеннях, різного роду установах, готелях і т.п., де робота системи контролюється певними співробітниками. Ця модель терморегулятора Devireg™ 330 має функцію зниження температури на 5°C і може підключатися до зовнішнього таймеру. Це дає можливість економії електроенергії в періоди, коли немає необхідності у використанні комфортного підігріву.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
| Призначення | системи обігріву та кондиціонування |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 16 А |
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | +5...+45 °С |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | на DIN-рейку |
| Датчик температури підлоги (довжина кабелю) | 3м |
Додатково
| Додатково | з датчиком температури підлоги на проводі |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.20 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Максимальна температура регулювання | 45 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Область застосування терморегулятора | Кондиціонування приміщення |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | з датчиком температури підлоги на дроті |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 460 ₴


