Терморегулятор Rehau Nea hст, електронний, програмований, дротовий 230V,+5+30, 88х88 мм, білий
Опис
Терморегулятор Nea hст - для режимів відігрівання і охолодження. Плоский корпус приладу кріпиться до підрозетників, розташованому під штукатуркою або безпосередньо на стіні. Корпус - білий, дисплей з підсвічуванням з чітким зазначенням статусу. Управління проводиться за допомогою 2-х кнопок і їх комбінації з точністю настройки заданої температури в 0,5 градуса. Широкий діапазон заданого значення температури.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний |
Додатково
| Додатково | може використовуватися з клемною колодкою Nea H 230 B/24 B |
| увімкнення режиму зниженої температури шляхом використання програми внутрішнього або зовнішнього цифрового таймера Nea | |
| можуть бути налаштовані до 3-х режимів на добу | |
| додатково до цього можна активувати режим «вечірка/відпочинок», а також увімкнути режим присутності | |
| індикація часу та дня тижня | |
| можна підключити виносні датчики Nea у вигляді опції | |
| керування режимами нагрівання/охолодження вручну або ззовні | |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rehau |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | може використовуватися з клемною колодкою Nea H 230 B/24 B |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 965 ₴


