Опис
Danfoss Icon Dial - кімнатний термостат призначений для управління гідравлічними системами підігріву підлоги без контролю температури підлоги. Має вбудований датчик температури повітря з тепловим прискорювачем. Може використовуватися як з нормально відкритими (NO), так і з нормально закритими (NC) термоелектроприводами на 230 В (не більше 5 шт приводів на один терморегулятор). Користувач може встановлювати потрібну температуру повітря в приміщенні в діапазоні від (захист замерзання) 5 ° С до + 30 ° С за допомогою дискового поворотного регулятора. Діапазон регулювання температури може бути обмежений за допомогою обмежувачів, які перебувають під дисковим регулятором (механічне обмеження обертання ручки).
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | механічний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 230 В |
| Діапазон вимірюваних температур (крок) | 5-30 °С |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | накладний |
| Ступінь захисту IP | IP21 |
Додатково
| Додатково | безшумна робота |
| обмеження температури | |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Вага | 0.11 кг |
| Об'єм | 0.0005 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Вид терморегулятора | Механічний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | безшумна робота |
| Ступінь захисту IP | IP21 |
| Сфера застосування | закриті приміщення |
| Тип | Терморегулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴
